Звістка про арешт товаришів викликала велике обурення серед робітників, які на чолі з М. Курдулєвим напали на волосне управління і звільнили заарештованих. За інформацією з відкритих джерел, 37-річна мешканка міста Дніпро Тетяна Снопко всю свою кар’єру була найманим співробітником і не мала свого бізнесу.
А даремно – тому що персона покупця викликає значно сильніший інтерес, ніж яйця в кілограмах від міністра оборони. Матеріали з плашками “Промо”, “Партнерський матеріал”, “Партнерський спецпроект”, “Політичні новини”, “Прес-реліз”, “PR”, “Офіційно” публікуються на правах реклами. С учетом этих изменений, основателем украинской GSC UKRAINE LLC значится зарегистрированная на Кипре GSC GAME WORLD GLOBAL LTD. Ее конечным бенефициаром теперь является Криппа Максим Владимирович. Он значится гражданином Украины, но зарегистрирован в ОАЭ. Після отримання коштів, на вказану вами електронну адресу прийде лист з інструкціями, як користуватись сайтом. Перевіряйте папку “Спам”, іноді туди можуть потрапляти наші листи.
За даними реєстру прав на нерухоме майно, у її власності знаходиться лише невелика двокімнатна квартира загальною площею 42 квадратні метри у старому панельному будинку у місті Дніпро на проспекті Богдана Хмельницького. І ось 31 серпня 2023 року в реєстрі юридичних осіб з’являється ще одне ТОВ ”Медіа Хаб Юкрейн” зі статутним капіталом у 3 млн грн, у якому Снопко Тетяна Давидівна є єдиним бенефіціаром. За інформацією учасників українського медіа-ринку, новоспечена власниця п’яти медіа готується до нових покупок українських ЗМІ, зокрема телеграм каналів. Natus Vincere Esport CY та Brivio ніяк не пов’язані безпосередньо. На її сайті йдеться, що це «одна з лідерів на Кіпрі у сфері корпоративних та консультаційних послуг». Обидва мають однакові контакти для кореспонденції, за яку відповідає ще одна кіпрська консультаційна компанія Pandaserve Ltd. Аудитор – також загальний – кіпрська Priamus Audit Ltd. Звітність за 2020 рік для обох компаній навіть перевіряв один аудитор — Андреас Аргір (Andreas Argyrou).
Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Для України після ухваленого у 2020 році рішення легалізувати ринок азартних ігор не новина, що левову його частину (переважно тіньову) займають гравці з російським корінням. В результаті після піднятого громадського резонансу КРАІЛ довелося анулювати видані ліцензії, однак ніхто не обіцяв, що на ринок не будуть випущені інші російські оператори грального бізнесу. Снопко у Дніпрі обіймала посаду головного редактора спортивного інтернет-видання, а після понад 8 років пропрацювала директором з комунікацій компанії ”Noosphere Ventures”.
Як у цій конфігурації вписано ім’я Максима Кріппа – невідомо. Хто саме стоїть за фігурою «покупця» готелю «Дніпро», майнового комплексу в Козині та «власника» ТОВ «НАВІ Ю.ЕЙ.» Максима Кріппа – невідомо. Їй також належать три торгові марки кіберспортивної команди, зареєстровані у 2020 році. За 2019 та 2020 роки виторг компанії склав €9,06 млн, а чистий прибуток – всього €8986, свідчать дані аудованої звітності. Саме Кохановський називав себе справжнім покупцем столичного готелю Дніпро, який у 2020 році купило ТОВ «Смартленд» за 1,1 млрд грн. Хоча тоді засновниками фірми були її директор Максим Терещук та ТОВ «Айс Таун» Олексія Ігуніна.
Кохановський станом на 2018 рік був співвласником ESForce, третього за величиною підприємства, що фінансується USM Holdings близького до Путіна російського олігарха Алішера Усманова, який у 2015 році інвестував у проект Кохановського 100 млн доларів. У 2018 році ESFORce купила російська компанія Mail.ru Group. Партнером Кохановського з ESForce виступав Антон Черепенніков, засновник системи ”Цитадель”, яка допомагає російським спецслужбам відстежувати інтернет-користувачів та прослуховувати телефони. Тобто за чотири останні роки до повномасштабної війни, коли Снопко шукала роботу в Чехії, вона встигла заробити близько 4 млн грн. З огляду на те, що, вірогідно, на ці гроші весь цей час вона й жила, цього зовсім не вистачить на купівлю одразу кількох медіа та реєстрацію підприємств із статутними капіталами у сумі 13 млн грн. Як і те, що українська держава, яка майже два роки величезною ціною обороняється від російської агресії, мовчки спостерігає за тим, як російські бізнесмени та їхні українські протеже, які фінансували російську армію, розправляють в Україні свої крила.
Крім того, до пакету входять три земельні ділянки загальною площею понад гектари для будівництва та обслуговування будинків у ЖК «Краєвид» (Козин) та 10 соток у цьому ж ЖК для ведення особистого селянського господарства. Крім того, покупець стане власником, зокрема, трактора Футянь Аобао FT354, 2008 року випуску та 39% корпоративних прав (пайовий внесок у нефінансову установу) неназваної юридичної особи. Відкриває доступ до всіх матеріалів сайту строком на 1 місяць. Страйк гребінківських цукроварів мав великий вплив на робітничий рух в Україні х років XIX століття. Недарма ж на завод було командировано чиновника від міністерства внутрішніх справ і чиновника для виконання особливих доручень від київського губернатора.
- Очевидно, що сума в 1,1 млрд грн для покупки готелю в центрі Києва для української фірми зі статутним капіталом в 11 млн грн виглядає непосильною.
- Працювати робітникам доводилося в надзвичайно тяжких умовах – при високій температурі і волозі, при кривдах і відвертих знущаннях панських служак.
- Ймовірно, голова податкового комітету, колишній помічник викритого агента ФСБ Володимира Сівковича Данило Гетьманцев через Олександра Осоку сприяв придбанню готелю ”Дніпро” на користь Кохановського та Кріппи.
Тобто українська компанія вже в розпал російської агресії проти України зайнялася розвитком російського грального бізнесу, причому ще й активно захищаючи його від незаконного використання торгових марок у самій Росії. Вартість трьох видань та журналу хаба ”Економіка”, за оцінкою учасників ринку, на момент їх купівлі Тетяною Снопко могла становити від 0,7 до 1,3 млн доларів, ”Главкома” — від 2,5 до 3 млн доларів. У зв’язку з цим варто згадати історію 2015 року, коли Кріппа, будучи кандидатом у Київраду від «Самопомочі», торгував місцями у списку цієї партії. Після того, як факт несанкціонованої торгівлі виліз назовні, Кріппа втік до Москви, де благополучно перечекав бурю. Щодо російського сліду, то відомо, що довгий час Максим Кріппа працював у російського олігарха Костянтина Малофєєва менеджером та просував його проекти в Україні. Саме Малофєєв допоміг своєму CEO частково обійти гемблінгові заборони в Російській Федерації — довгий час Малофєєв контролював «Ростелеком», йому належали 7,22% акцій провайдера.
Читайте також:
Власниками ТОВ «Інжиніринг-аналітика» вказано його директора Олега Сохана, Володимира Перепелиці та Валерія Клебана. Виграла аукціон фірма, яка запропонувала у півтора рази більше за стартову ціну – 311 мільйонів гривень. Дві інші фірми – ТОВ «Інжиніринг-аналітика» та ТОВ «Грін Хаус», швидше, вдавали, що беруть участь у торгах, аніж реально в них брали участь – їхні пропозиції за ціною не змінювалися жодного разу. За місяць роботи без вихідних Браницькі платили чоловікам по 5-6 карбованців, а жінкам і підліткам по 3-4 карбованці.
Ми спробували розібратися, хто така Тетяна Снопко і звідки у неї стільки грошей на буквально скуповування одного за одним національних українських медіа. Єдиним учасником аукціону та, відповідно, його переможцем стало ТОВ ”Мідал”, на 99,99% власником якого є Кріппа Максим Володимирович. Що Максим Кріппа став робити, вже не особливо ховаючись. І, треба сказати, Кріппі в якомусь сенсі вдалося заплутати сліди і на зароблених на російській ”ігорці” грошах почати скуповувати в Україні компанії, нерухомість та ЗМІ, не привертаючи своєї уваги в якості бізнес-партнера російського мільярдера, який підтримує агресію проти України.
До нього входять кілька житлових будинків, елінг, ресторан на 140 місць, адміністративний корпус, спальний корпус, житловий будинок площею 1128 квадратів та кілька земельних ділянок. Директором Brivio Ltd є Федір Федорів, який разом із цим є директором кіпрської компанії One World Secretarial, що виступає секретарем іншої кіпрської компанії Bevita Holding Limited, засновника російського ТОВ ”Бет.ру”. Засновником та власником компанії був Олександр Кохановський, який, за версією російського Forbes, вважався станом на 2019 рік одним із найвпливовіших людей у кіберспорті на пострадянському просторі. Снопко останні роки надавала послуги піар-менеджера як одному, так і іншому аж до сьогодні. Як пише Forbes, коли видання опублікувало статтю про Кріппу, саме Тетяна Снопко спілкувалася з редакцією від його імені та представляючи його інтереси. На пряме питання про свій зв’язок з ним вона відповіла, що вони просто знайомі, а їхню співпрацю описала як ”консультацію”.
Преимущества и недостатки SEO продвижения сайтов
Розправа над гребінківськими цукроварами викликала хвилю обурення робітників інших цукрових заводів Київської губернії. У знак солідарності страйки прошуміли і по інших заводах. У 1912 році волосним старшиною був Пуриченко Павло Кузьмович, а волосним писарем – Теличко Федір Іванович. Весь цей перелік порівняно з ціною викликає таке ж здивування, як ціна готелю «Дніпро». Але подив це множиться на тлі покупця, яким виявився Максим Кріппа.
Підпишіться на розсилку наших новин та отримуйте найсвіжіші новини рідного міста.
Працювати робітникам доводилося в надзвичайно тяжких умовах – при високій температурі і волозі, при кривдах і відвертих знущаннях панських служак. Практичне застосування наукових досліджень є ключовим аспектом розвитку сучасного суспільства. ”Ринок медіа в Україні відрізняється від інших ринків тим, що на ньому основна частина гравців – це не бізнес, а інструмент політичного впливу”, – наголошував у коментарі Forbes партнер венчурної компанії Flyer One Ventures Віталій Лаптенок. Майно націоналізованого «Промінвестбанку» йде в руки людини з дивною, скажімо так, біографією та підозрілими зв’язками з росіянами.
Де в цій кіпрсько-російській системі компаній букмекера Максим Кріппа? Незважаючи на те, що своє ім’я він усіляко намагається сховати, реєстри все одно пам’ятають і залишають сліди. Федір Федорів, директор Brivio Ltd, є бенефіціаром українського ТОВ ”Новолоджик”, директором якого з 2010 до 2015 року, за данимисистеми YouControl, був Максим Кріппа. У ході обшуку було вилучено сервер із даними про діяльність компанії, частину офісного обладнання, гральні автомати, бухгалтерську документацію з кількома десятками печаток та штампів різних фірм.
Максим Криппа Delo.ua и ЧВК «Кретины» моют репутацию с хлоркой
Практично непомітно для широкої публіки в Україні зростає новий медіамагнат, який скуповує один за одним засоби масової інформації. За останній рік мешканка міста Дніпро Тетяна Снопко купила вже два медіахолдинги та явно готується до наступних покупок. Але тоді історію з продажем готелю в центрі Києва в руки людини, пов’язаної з російським олігархом Малофєєвим і невідомо звідки взяв на цю покупку гроші, якось помусолили і забули – країну щодня трусили «зашквари» нової влади, що дорвалася до корита. На разі ми пройшли процес трансформації та прийшли до вас оновленними, ще більш цікавими. Усе, що діється у Світі на сторінках нашого Конгресу “Світ”.
Запитати про все це самого Максима Кріппи виявилося складним завданням, оскільки в Україні він, зважаючи на все, практично не буває. Деякі ЗМІ вказували, що він живе в Лос-Анджелесі, однак у реєстраційних даних його компаній його адресою вказано Дубаї, де він володіє квартирою №4803 у найвищому хмарочосі світу Бурж-Халіфа. Однак у цій історії спливло й інше відоме прізвище голови податкового комітету Верховної Ради України Данила Гетьманцева, якого днями журналіст Сергій Іванов звинуватив у роботі на ФСБ Російської Федерації. Тобто зв’язки з російським бізнесом для Олександра Кохановського так само, як і для Кріппи, — справа зовсім не з розряду чогось дивного. Станом на 2014 рік росіянин Олег Бойко володів українською приватною лотереєю ”Патріот”, яка через кіпрську компанію Cehriba Investments Limited входила в інвестиційний холдинг Finstar. На це запитання у коментарі Forbes Тетяна Снопко відповідати відмовилась.
І хоч цього разу страйкарі не домоглися задоволення своїх вимог, та їхній виступ довів, що вони не намірені бездіяльно терпіти знущання над собою заводських властей та їхніх прихвоснів. Скупка ЗМІ в Україні споконвіку була пов’язана з бажанням забезпечити собі вихід до влади. Як уже говорилося вище, медіа в Україні розглядати як бізнес-проекти в принципі складно, а сьогодні під час війни — так і поготів. А ось як інструмент досягнення своїх бізнес чи політичних цілей — більше схоже на правду. Місяцем раніше, у січні 2023 року, все те саме ТОВ ”Мідал” Максима Кріппи за 311 млн грн придбало у націоналізованого раніше ”Промінвестбанку” елітний маєток у селищах Козин та Конча-Заспа під Києвом.
Говорячи про те, навіщо їй зазначені медіа, вона сама визнала, що заробити сьогодні на медіа як на бізнесі — нереально. Його немає… Я з ІТ-індустрії, для мене медіа – це насамперед продукт, платформа, робота з трафіком. Для мене це digital-актив насамперед”, – заявила вона, не пояснивши, що це означає і в чому для неї вигода таких покупок сьогодні. Це та сама людина, яка стояла за покупкою готелю «Дніпро» на початку каденції Володимира Зеленського. Власником ТОВ «Грін Хаус» через ТОВ «Юридичне об’єднання «Капітал Правіс» вказано Бориса Гриценка.
Вони обидві зареєстровані за тією ж адресою на Кіпрі і мають однакових осіб у структурі управління. Трохи прояснили картину наші джерела у редакції видання ”Главком”, які повідомили, що Снопко — далеко не кінцевий бенефіціар куплених нею медіа, а скоріше лише посередник та ”призначена” особа. Реальним же покупцем усіх зазначених ЗМІ є підприємець Максим Кріппа, про якого ще донедавна відомо дуже мало.
М, три господарські будівлі, кожна з яких за площею близько 226 кв. За 311,11 мільйона гривень Максим Криппа купив цілу низку об’єктів у найелітніших місцях. По Столичному шосе, 133 знаходиться ресторан на 140 місць та два корпуси (спальний та адміністративний), що входять до бази відпочинку Конча-Заспа. За скандалами останніх днів якось непомітно пройшла новина про продаж майна націоналізованого Промінвестбанку.
У випадку з Maincast Максим Кріппа вже ховатись не став і виступив особисто засновником українського ТОВ ”Мейнкаст”. Так, звучить трохи заплутано, але на схемі нижче всі зв’язки будуть чітко видно. Проте, тоді народний депутат Андрій Холодов вийшов із заявою, що суперечить словам Кохановського, в якій вказав, що до покупки готелю ”Дніпро” може мати відношення… той самий давній партнер Кріппи, російський мільярдер Олег Бойко.
Це компанія, в портфелі якої сайти знайомств, азартні інтернет-ігри, а також наукомісткі стартапи та соціальні проекти у сфері освіти. Почути прізвище Бойка в угоді Кріппи з Кохановським було далеко не дивним. Очевидно, що сума в 1,1 млрд грн для покупки готелю в центрі Києва для української фірми зі статутним капіталом в 11 млн грн виглядає непосильною. Чого не скажеш про російського ігорного магната із капіталом за різними оцінками від 1,1 до 1,5 млрд доларів.
Отже, кілька днів тому на «Прозорро.Продажі» відбувся аукціон із продажу маєтку з купою землі та пачкою будинків у районі Конча-Заспи. Нерухомість за 188 мільйонів гривень продавав націоналізований Промінвестбанк. Волосний староста отримував платню в 200 крб., а волосний писар – 420 крб. Гетьманцев особисто висвітлював факт купівлі http://chinatractor.com.ua готелю ”Дніпро” у своїх соціальних мережах. Ймовірно, голова податкового комітету, колишній помічник викритого агента ФСБ Володимира Сівковича Данило Гетьманцев через Олександра Осоку сприяв придбанню готелю ”Дніпро” на користь Кохановського та Кріппи. Поруч їм знаходиться елінг, гостьовий будинок загальною площею 228 кв.
У селі знаходилась поштова станція та декілька заїжджих дворів. Один раз на два тижні збиралися великі ярмарки, на які з’їжджалися торгувати селяни з навколишніх сіл. У селі проводили свої служби одна православна церква, польський костьол та жидівська синагога. Міжнародна громадська організація “Міжнародний Конгрес Захисту Прав та Свобод Людини “Світ” є провідною організацією країни. Існує за підтримки міжнародних грантів та має осередки у дев’яти регіонах України. Періодичне друковане видання КОНГРЕС “СВІТ” тимчасово припинило свою діяльність.